Promocja
DIAMOND Ława #100 Mango olejowane + metal 40x110 cm
| Szerokość | 110 cm |
|---|---|
| Długość | 40 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Waga | 30 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | szaro-brązowy / złoty |
| Materiał | metal |
| Montaż | złożona |
| Seria | DIAMOND |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii DIAMOND
Nowość
Próbka drewna DIAMOND Ciemny popiel
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Nowość
Próbka drewna DIAMOND Brąz
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Promocja
DIAMOND Półka wisząca #125 Mango olejowane + metal 159x22x29 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00
1439,00 PLN
-10%
DIAMOND Półka wisząca #225 Mango olejowane + metal 159x22x29 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1599,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
VALENCIA Ława #101 Mango naturalny lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Ława #201 Mango ciemnoszary lakierowany 120x60x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2999,00
2849,00 PLN
-5%
Promocja
SPIRIT Ława #305 Akacja impregnowana 90x90 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00
2337,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Ława #228 Palisander piaskowany lakierowany 100x70x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2749,00 PLN










