DUKE Stół #102 Palisander lakierowany 180x90 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 180 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 79 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | orzech włoski |
| Montaż | do montażu |
| Seria | DUKE |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii DUKE
Próbka drewna DUKE
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
DUKE Lustro #130 Palisander lakierowany 160x80 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1299,00 PLN
DUKE Komoda #127 Palisander lakierowany 150x45x75 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
DUKE Regał #128 Palisander lakierowany 90x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4249,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2399,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1949,00 PLN






