Promocja
VILLANDERS Witryna #102 Dąb olejowany + metal 103x40x148 cm
| Szerokość | 103 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 148 cm |
| Waga | 92 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | VILLANDERS |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 650 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii VILLANDERS
VILLANDERS Komoda #152 Dąb olejowany + metal 210x45x85 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
7399,00 PLN
VILLANDERS Komoda #151 Dąb olejowany + metal 190x45x85 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
6899,00 PLN
VILLANDERS Szafka RTV #153 Dąb olejowany + metal 190x40x56 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5149,00 PLN
VILLANDERS Szafka RTV #154 Dąb olejowany + metal 220x40x56 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5149,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5249,00 PLN
Nowość
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3499,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5449,00 PLN










