Promocja
TORONTO Wieszak #240 Palisander lakierowany 70x10 cm
| Szerokość | 70 cm |
|---|---|
| Długość | 5 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Waga | 4 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | ciemny orzech włoski |
| Montaż | złożone |
| Seria | TORONTO |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
|---|---|
| KURIER DPD | 25 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 30 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii TORONTO
Nowość
TORONTO Komoda #270 Palisander lakierowany 200x40x80 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
5299,00 PLN
Nowość
TORONTO Szafka RTV #267 Palisander lakierowany 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Promocja
TORONTO Szafka RTV #266 Palisander lakierowany 220x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3949,00
3554,00 PLN
-10%
Nowość
TORONTO Regał / Półka wisząca #273 Palisander lakierowany 35x20x100 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
799,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Wieszak #83 Drewno z odzysku lakierowane 61x14x31 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
499,00
399,00 PLN
-20%
Promocja
SPIRIT Wieszak #311 Akacja impregnowana 59x30x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1049,00
944,00 PLN
-10%
Promocja
KITZBUHEL Wieszak wiszący #134 Dąb naturalny olejowany 64x30x160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00
3720,00 PLN
-10%
Promocja
RAILWAY LUX Wieszak / Półka wisząca #151 Mango lakierowane + Metal 90x30x75 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1799,00
1711,00 PLN
-5%







