BLACKBURN Komoda #310 Mango lakierowane / Szary metal 150x45x90 cm
| Szerokość | 150 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Waga | 93 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny + szary |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | BLACKBURN |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 650 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii BLACKBURN
Promocja
BLACKBURN Ława #203 Mango lakierowane / Szary metal 120x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
2649,00
2119,00 PLN
-20%
Promocja
BLACKBURN Regał #204 Mango lakierowane / Szary metal 105x45x195 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
5299,00
4239,00 PLN
-20%
Promocja
BLACKBURN Regał #205 Mango lakierowane / Szary metal 105x45x195 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
5299,00
4239,00 PLN
-20%
Promocja
BLACKBURN Szafka RTV #212 Mango lakierowane / Szary metal 220x45x55 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
3699,00
2959,00 PLN
-20%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN









