Nowość
Stół Owalny Akacja 200x100 cm Naturalny lakierowany / Nogi gwiazda czarny mat / Łupek czarny
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Grubość blatu | 2,5 cm |
| Waga | 56 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno + metal + kamień naturalny |
| Montaż | do montażu |
| Nogi | Gwiazda, kolor czarny matowy |
| Seria | AKACJOWE STOŁY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii AKACJOWE STOŁY
Nowość
Stół Owalny Akacja 240x100 cm Naturalny lakierowany / Nogi mikado czarny mat / Łupek czarny
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
Stół Owalny Akacja 200x100 cm Naturalny lakierowany / Nogi mikado czarny mat / Łupek czarny
Czas wysyłki: 7-14 dni
3349,00 PLN
Nowość
Stół Owalny Akacja 200x100 cm Naturalny lakierowany / Nogi gwiazda czarny mat / Łupek czarny
Czas wysyłki: 7-14 dni
3349,00 PLN
Nowość
Stół Owalny Akacja 240x100 cm Naturalny lakierowany / Nogi gwiazda czarny mat / Łupek czarny
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Promocja
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00
1754,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
749,00
674,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00
2159,00 PLN
-10%






