Promocja
LONDON Szafka RTV #107 Akacja lakierowana + Czarny marmur 240x40x55 cm
| Szerokość | 240 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Grubość blatu | 1,5 cm |
| Waga | 113 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny + czarny |
| Materiał | drewno + metal + kamień naturalny |
| Montaż | nogi do montażu |
| Seria | LONDON |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 700 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii LONDON
Promocja
LONDON Stół rozkładany #101 Akacja lakierowana + Metal czarny mat 100x180-240 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3949,00
3357,00 PLN
-15%
Promocja
LONDON Szafa / Regał #110 Akacja lakierowana + Czarny marmur 110x40x150 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4054,00 PLN
-15%
Promocja
LONDON Stół rozkładany #100 Akacja lakierowana + Metal czarny mat 90x160-220 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3449,00
2928,00 PLN
-15%
Promocja
LONDON Stół rozkładany #102 Akacja lakierowana + Metal czarny mat 100x200-260 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00
3604,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4299,00 PLN












