Dostawa i odbiór

W ramach prowadzonych przez nas usług mamy dla Państwa do zaoferowania również własny transport. 

Przewóz towaru w takim wypadku odbywa się busem przystosowanym do transportu mebli, dlatego mają Państwo gwarancję, iż paczki dotrą do Państwa w nienaruszonym stanie. 

Koszt takiego transportu uzależniony jest od miejsca magazynowania. 

W przypadku gdy miejsce magazynowania towaru znajduje się w Bochni, koszt wynosi:

40,- zł do granicy miasta Bochnia oraz 3,- zł za każdy kilometr licząc od granicy do miejsca dostarczenia towaru. Jeśli miejsce dostarczenia towaru znajduje się w granicach miasta koszt wynosi 40,- zł bez względu na lokalizację.

W przypadku gdy miejsce magazynowania towaru znajduje się w Krakowie, koszt wynosi:

60,- zł do granicy miasta Krakowa oraz 3,- zł za każdy kilometr licząc od granicy do miejsca dostarczenia towaru. Jeśli miejsce to znajduje się w granicach miasta koszt wynosi 60,- zł bez względu na lokalizację.

W granicach miast Bochnia oraz Kraków istnieje również możliwość wniesienia dostarczonego towaru. Zasadniczo koszt takiej usługi to 50,- zł do 1 piętra oraz +10,- zł za każde dodatkowe piętro (bez windy). Jednak z uwagi na różnorodność mebli zarówno jesli chodzi o gabaryt jak i wagę, koszt takiej usługi może ulec zmianie. Zastzegamy sobie również prawo do rezygnacji z usługi wnoszenia ze względu na trudne warunki bądź wagę zakupionego towaru. Wszelkie szczegóły zostaną ustalone z Państwem przed wykonaniem usługi.

ODBIÓR OSOBOSTY

Odbiór osobisty możliwy jest w Bochni i/lub Krakowie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt.

MEBLE KOLONIALNE 24

 

Projekt i realizacja  www.skassa.pl