FRANKFURT Szafka / Półka #101 Dąb olejowany 33x33x124 cm
| Szerokość | 33 cm |
|---|---|
| Głębokość | 33 cm |
| Wysokość | 124 cm |
| Waga | 28 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | FRANKFURT |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FRANKFURT
FRANKFURT Witryna #114 Dąb olejowany 66x43x138 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5799,00 PLN
FRANKFURT Witryna #115 Dąb olejowany 66x43x138 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
6099,00 PLN
FRANKFURT Witryna #116 Dąb olejowany 99x43x138 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
7099,00 PLN
FRANKFURT Witryna #117 Dąb olejowany 132x43x138 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
8499,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Szafka pod umywalkę #301 Akacja impregnowana 60x43x66 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka #300 Akacja impregnowana 55x34x73 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
849,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka wisząca #302 Akacja impregnowana 44x21x72 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
549,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka wisząca #344 Akacja impregnowana 32x12x29 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
549,00 PLN





