O nas

Jesteśmy importerem wyjątkowych i oryginalnych mebli w stylu kolonialnym i nie tylko, wykonywanych ręcznie w Indiach. W naszej ofercie znajdują się unikatowe meble przeznaczone do salonu, jadalni, sypialni, gabinetu czy łazienki. Wykonywane w całości z litego drewna egzotycznego z gatunków: palisander, akacja, mango, a także drewna z odzysku pochodzącego ze starych domów, mebli, statków, mostów itp. Wszystkie wymienione rodzaje drewna pochodzą z Indii z wielkopowierzchniowych plantacji prowadzonych w kontrolowanych warunkach bądź z recyklingu.

Nasze serie różnią się pod względem stylu jak i rodzaju drewna z którego zostały wykonane. Na nasz asortyment składają się klasyczne, eleganckie, w pełni naturalne rozwiązania, jak i propozycje nowoczesne, industrialne, kolonialne aż po kolekcje indyjskie, vintage, retro czy antyczne. Każda linia produktów obejmuje szeroki wybór różnorodnych mebli i gotowych kompletów.

Poza meblami drewnianymi oferujemy również szeroki wybór mebli industrialnych i loftowych w całości bądź częściowo wykonanych z metalu, głównie z żelaza. Ponadto w naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości meble tapicerowane w tym fotele, sofy czy narożniki, oraz znaczna kolekcja ozdób i dekoracji wykonanych w stylu art deco i vintage.

Nasza główna ekspozycja, licząca ponad 800 szt. mebli, znajduje się w Krakowie na ul. Składowa 2 w salonie o powierzchni ok.2200 m2, gdzie staramy się, aby zawsze mogli Państwo zobaczyć przynajmniej kilka sztuk mebli z każdej serii w naszym asortymencie [ekspozycja nie jest stała i nie każdy mebel z oferty znajduje się na ekspozycji].

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą znajdującą się w naszym sklepie internetowym, gdzie znajdą Państwo komody, witryny, ramy łóżek, szafy, stoły, krzesła i inne.