Promocja
BARCELONA Stół #302 Biały marmur + Metal mosiądz 200x100x76 cm
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Długość | 200 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Grubość blatu | 3 cm |
| Waga | 173 kg |
| Kolor | biały + mosiądz |
| Materiał | marmur + metal |
| Montaż | do montażu |
| Nogi | Mosiądz krzyżowy |
| Seria | BARCELONA |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 220 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 280 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii BARCELONA
Promocja
BARCELONA Stolik #315 Metal czarny + Marmur biały 55x55x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1449,00
1232,00 PLN
-15%
Promocja
BARCELONA Stolik #305 Metal szary + Marmur biały 55x55x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1449,00
1232,00 PLN
-15%
Promocja
BARCELONA Stolik #415 Metal czarny + Marmur czarny 55x55x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1449,00
1232,00 PLN
-15%
Promocja
BARCELONA Stolik #405 Metal szary + Marmur czarny 55x55x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1449,00
1232,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
STARNBERG Stół rozkładany #31 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x180-240 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4749,00 PLN
Nowość
STARNBERG Stół rozkładany #32 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x200-260 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5299,00 PLN
Nowość
MONTREAL Stół okrągły rozkładany #146 Akacja lakierowana 140x140-180 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5249,00 PLN
Nowość
STARNBERG Stół rozkładany #30 Dąb olejowany + Metal czarny mat 90x160-220 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4249,00 PLN





