DEKO Rzeźba, lustro #110 Aluminium
| Szerokość | 37 cm |
|---|---|
| Głębokość | 3 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Waga | 7 kg |
| Materiał | polerowane aluminium |
| Montaż | złożone |
| Seria | DEKO |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 150 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 150 PLN |
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
| KURIER POCZTEX | 70 PLN |
Opinie
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Lustro #304 Akacja impregnowana 68x79 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
499,00
424,00 PLN
-15%
Nowość
Próbka drewna VALENCIA
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Promocja
SPIRIT Lustro #312 Akacja impregnowana 59x5x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
999,00
899,00 PLN
-10%
Nowość
Próbka drewna SPIRIT
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN



