Promocja
CASTLE ANTIK Lustro #227 Akacja i mango woskowane 60x90 cm
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość | 3 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Waga | 10 kg |
| Drewno | akacja i mango |
| Wykończenie | wosk |
| Kolor | bielony i ciemny brąz |
| Montaż | złożone |
| Seria | CASTLE ANTIK |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 150 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 150 PLN |
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
| KURIER POCZTEX | 70 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii CASTLE ANTIK
CASTLE ANTIK Witryna #105 Akacja i mango woskowane 150x45x160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6349,00 PLN
CASTLE ANTIK Witryna Kredens #116 Akacja i mango woskowane 120x45x160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6199,00 PLN
CASTLE ANTIK Witryna #110 Akacja i mango woskowane 44x35x188 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
2399,00 PLN
CASTLE ANTIK Szafka wisząca #113 Akacja i mango woskowane 44x20x70 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
549,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
KITZBUHEL Lustro #138 Dąb naturalny olejowany 110x14x71 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3149,00
2677,00 PLN
-15%
MONTREUX Lustro wiszące #55 Dąb olejowany 70x15x63 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
899,00 PLN
Nowość
SPIRIT Lustro #304 Akacja impregnowana 68x79 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Lustro #312 Akacja impregnowana 59x5x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
999,00 PLN





