LOS ANGELES Lustro ścienne #50 Metal złoty / kremowy 48x2x99 cm
| Szerokość | 48 cm |
|---|---|
| Głębokość | 2 cm |
| Wysokość | 99 cm |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | złoty / kremowy |
| Materiał | metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | LOS ANGELES |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
| KURIER POCZTEX | 70 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii LOS ANGELES
LOS ANGELES Próbka drewna Mango brąz olejowany / biały marmur 29x29x1 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
LOS ANGELES Próbka drewna Mango brąz olejowany / ciemny granit 29x29x1 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
LOS ANGELES Szafa #111 Mango brąz olejowany 100x60x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5849,00 PLN
LOS ANGELES Komoda #110 Mango brąz olejowany / ciemny granit 90x45x120 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3699,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
MONTREUX Lustro wiszące #55 Dąb olejowany 70x15x63 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
899,00
855,00 PLN
-5%
Promocja
KITZBUHEL Lustro #138 Dąb naturalny olejowany 110x14x71 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3149,00
2834,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Lustro #304 Akacja impregnowana 68x79 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
499,00
424,00 PLN
-15%
Promocja
SPIRIT Lustro #312 Akacja impregnowana 59x5x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
999,00
899,00 PLN
-10%









