MALMO Lustro #280 Palisander surowy piaskowany 60x15x65 cm
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość | 15 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Waga | 8 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | surowe piaskowane |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | MALMO |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 150 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 150 PLN |
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
| KURIER POCZTEX | 70 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MALMO
Nowość
MALMO Łóżko #234 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5149,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko #233 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4799,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #235 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
6899,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #236 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
7149,00 PLN
Produkty podobne
MONTREUX Lustro wiszące #55 Dąb olejowany 70x15x63 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
899,00 PLN
Promocja
KITZBUHEL Lustro #138 Dąb naturalny olejowany 110x14x71 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3149,00
2677,00 PLN
-15%
Nowość
SPIRIT Lustro #304 Akacja impregnowana 68x79 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Lustro #312 Akacja impregnowana 59x5x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
999,00 PLN






