Promocja
OXFORD HONEY Lustro #0319 Akacja lakierowana 75x175 cm
| Szerokość | 75 cm |
|---|---|
| Głębokość | 3 cm |
| Wysokość | 175 cm |
| Waga | 32 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | miodowy jasny |
| Montaż | złożone |
| Seria | OXFORD HONEY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD HONEY
OXFORD HONEY Krzesło #014 Akacja lakierowana
Czas wysyłki: 7-21 dni
899,00 PLN
OXFORD HONEY Witryna #0432 Akacja lakierowana 65x44x191 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
2999,00 PLN
Promocja
OXFORD HONEY Szafka RTV #01018 Akacja lakierowana 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5249,00
4459,00 PLN
-15%
Promocja
OXFORD HONEY Szafka RTV #01017 Akacja lakierowana 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4749,00
4054,00 PLN
-15%
Produkty podobne
MONTREUX Lustro wiszące #55 Dąb olejowany 70x15x63 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
899,00 PLN
Promocja
KITZBUHEL Lustro #138 Dąb naturalny olejowany 110x14x71 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3149,00
2677,00 PLN
-15%
Nowość
SPIRIT Lustro #312 Akacja impregnowana 59x5x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
999,00 PLN
Nowość
SPIRIT Lustro #304 Akacja impregnowana 68x79 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
499,00 PLN




