RAILWAY Lustro #1010 Mango woskowane + metal 145x59x6 cm
| Szerokość | 59 cm |
|---|---|
| Głębokość | 6 cm |
| Wysokość | 145 cm |
| Waga | 19 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | wosk |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | RAILWAY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii RAILWAY
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #171 Mango woskowane 160x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7949,00
7155,00 PLN
-10%
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #170 Mango woskowane 140x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7399,00
6678,00 PLN
-10%
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #172 Mango woskowane 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
8499,00
7632,00 PLN
-10%
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #173 Mango woskowane 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
8749,00
7870,00 PLN
-10%
Produkty podobne
Promocja
MONTREUX Lustro wiszące #55 Dąb olejowany 70x15x63 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
899,00
855,00 PLN
-5%
Promocja
KITZBUHEL Lustro #138 Dąb naturalny olejowany 110x14x71 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3149,00
2834,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Lustro #304 Akacja impregnowana 68x79 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
499,00
424,00 PLN
-15%
Promocja
SPIRIT Lustro #312 Akacja impregnowana 59x5x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
999,00
899,00 PLN
-10%












