OBRAZ 3D #319 Metal + Drewno
| Szerokość | 80 cm |
|---|---|
| Wysokość | 120 cm |
| Grubość | 4 cm |
| Waga | 8 kg |
| Materiał | Drewno + Metal |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 150 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 150 PLN |
| KURIER POCZTEX | 25 PLN |
| KURIER DPD | 25 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 30 PLN |
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
| KURIER POCZTEX | 70 PLN |
Opinie
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Lustro #304 Akacja impregnowana 68x79 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
499,00 PLN
Nowość
Próbka drewna VALENCIA
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
Nowość
SPIRIT Lustro #312 Akacja impregnowana 59x5x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
999,00 PLN
Nowość
Próbka drewna SPIRIT
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN









