Stelaż #002 Elastyczny, drewniany 90x200 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Długość | 200 cm |
| Grubość | 10 cm |
| Drewno | - |
| Wykończenie | lakier |
| Montaż | do montażu |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
| KURIER POCZTEX | 70 PLN |
Opinie
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Lustro #304 Akacja impregnowana 68x79 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
499,00 PLN
Nowość
Próbka drewna VALENCIA
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN
Nowość
SPIRIT Lustro #312 Akacja impregnowana 59x5x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
999,00 PLN
Nowość
Próbka drewna SPIRIT
Czas wysyłki: 7-21 dni
49,00 PLN



