JANGALI Łóżko z szufladami #302 Ciemny dąb olejowany 160x200 cm
| Szerokość | 198 cm |
|---|---|
| Długość | 240 cm |
| Wysokość | 41-85 cm |
| Pow. spania | 160x200 cm |
| Waga | 181 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | ciemny dąb |
| Materiał | drewno |
| Montaż | do montażu |
| Układ szuflad | Po bokach |
| Seria | JANGALI |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii JANGALI
JANGALI Łóżko #723 Dąb olejowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7949,00 PLN
JANGALI Łóżko #721 Dąb olejowany 160x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7249,00 PLN
Promocja
JANGALI Szafka #719 Dąb olejowany
Czas wysyłki: 7-14 dni
1299,00
1104,00 PLN
-15%
JANGALI Szafka #729 Dąb olejowany
Czas wysyłki: 7-14 dni
1049,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Łóżko #234 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5149,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko #233 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4799,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #235 Palisander piaskowany lakierowany 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6899,00 PLN
Nowość
MALMO Łóżko z szufladami #236 Palisander piaskowany lakierowany 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7149,00 PLN









