JANGALI Łóżko z szufladami #629 Dąb olejowany 160x200 cm
| Szerokość | 198 cm |
|---|---|
| Głębokość | 238 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Pow. spania | 160x200 cm |
| Waga | 181 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno |
| Montaż | do montażu |
| Układ szuflad | Po bokach |
| Seria | JANGALI |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii JANGALI
Produkty podobne
Nowość
LEEDS Stolik / Ława #04 Palisander olejowany Ø 70 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
799,00 PLN
Nowość
LEEDS Stolik / Ława #05 Palisander olejowany Ø 60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00 PLN
Nowość
LEEDS Szafka RTV #06 Palisander olejowany 200x45x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3349,00 PLN
Nowość
LEEDS Szafka RTV #07 Palisander olejowany 220x45x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3449,00 PLN









