Promocja
ANCONA Komoda #122 Palisander lakierowany 140x45x80 cm
| Szerokość | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Waga | 75 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | jasny brąz |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | ANCONA |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 500 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii ANCONA
Nowość
Próbka drewna ANCONA Ciemny brąz
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Promocja
ANCONA Stolik #111 Palisander lakierowany 50x50x50 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
799,00
679,00 PLN
-15%
Nowość
Próbka drewna ANCONA Jasny brąz
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Promocja
ANCONA Witryna #235 Palisander lakierowany 100x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5549,00
4730,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN









