Promocja
OXFORD Biurko #506 Akacja lakierowana 130x60 cm
| Szerokość | 130 cm |
|---|---|
| Głębokość | 60 cm |
| Wysokość | 77 cm |
| Waga | 56 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | orzech |
| Montaż | złożone |
| Seria | OXFORD |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 350 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1018 Akacja lakierowana 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4722,00 PLN
-10%
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1017 Akacja lakierowana 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4293,00 PLN
-10%
OXFORD Stolik #44 Akacja lakierowana 30x30x80 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
549,00 PLN
OXFORD Szafka RTV #341 Akacja lakierowana 220x50x55 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3949,00 PLN
Produkty podobne
LENOX Stół Biurko #102 Dąb olejowany 110x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
949,00 PLN
Promocja
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00
1754,00 PLN
-10%
Nowość
KARLSTAD Biurko #18 Akacja lakierowana / Biały marmur 120x47x77 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3549,00 PLN
CASTLE ANTIK Biurko #106 Akacja i mango woskowane 140x80 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4499,00 PLN


