Promocja
RAILWAY Biurko #329 Mango lakierowane 140x78 cm
| Szerokość | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość | 78 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Waga | 59 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | bielone |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | RAILWAY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 500 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 500 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 170 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 230 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii RAILWAY
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #171 Mango woskowane 160x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7949,00
7155,00 PLN
-10%
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #170 Mango woskowane 140x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7399,00
6678,00 PLN
-10%
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #172 Mango woskowane 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
8499,00
7632,00 PLN
-10%
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #173 Mango woskowane 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
8749,00
7870,00 PLN
-10%
Produkty podobne
LENOX Stół Biurko #102 Dąb olejowany 110x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
949,00 PLN
Promocja
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00
1754,00 PLN
-10%
Nowość
KARLSTAD Biurko #18 Akacja lakierowana / Biały marmur 120x47x77 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3549,00 PLN
CASTLE ANTIK Biurko #106 Akacja i mango woskowane 140x80 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4499,00 PLN







