Promocja
VILLANDERS Biurko #241 Dąb olejowany + metal 180 cm
| Szerokość | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość | 55 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 83 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | jasny dąb |
| Materiał | sklejka meblarska + metal |
| Montaż | złożone |
| Opcje dodatkowe | Dwie Szuflady |
| Seria | VILLANDERS |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii VILLANDERS
VILLANDERS Komoda #152 Dąb olejowany + metal 210x45x85 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
7399,00 PLN
VILLANDERS Komoda #151 Dąb olejowany + metal 190x45x85 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
6899,00 PLN
VILLANDERS Szafka RTV #153 Dąb olejowany + metal 190x40x56 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5149,00 PLN
VILLANDERS Szafka RTV #154 Dąb olejowany + metal 220x40x56 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5149,00 PLN
Produkty podobne
LENOX Stół Biurko #102 Dąb olejowany 110x70 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
949,00 PLN
Promocja
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00
1754,00 PLN
-10%
Nowość
KARLSTAD Biurko #18 Akacja lakierowana / Biały marmur 120x47x77 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3549,00 PLN
CASTLE ANTIK Biurko #106 Akacja i mango woskowane 140x80 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4499,00 PLN





