FRANKFURT Półka RTV #110 Dąb olejowany 160x50x53 cm
UWAGA ! Półka pasuje do innych szafek RTV z serii FRANKFURT
FRANKFURT Szafka RTV #106 Dąb olejowany
FRANKFURT Szafka RTV #107 Dąb olejowany
FRANKFURT Szafka RTV #108 Dąb olejowany
FRANKFURT Szafka RTV #109 Dąb olejowany
FRANKFURT Szafka RTV #106 Dąb olejowany
FRANKFURT Szafka RTV #107 Dąb olejowany
FRANKFURT Szafka RTV #108 Dąb olejowany
FRANKFURT Szafka RTV #109 Dąb olejowany
| Szerokość | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokość | 53 cm |
| Waga | 29 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | FRANKFURT |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FRANKFURT
FRANKFURT Witryna #114 Dąb olejowany 66x43x138 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5799,00 PLN
FRANKFURT Witryna #115 Dąb olejowany 66x43x138 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
6099,00 PLN
FRANKFURT Witryna #116 Dąb olejowany 99x43x138 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
7099,00 PLN
FRANKFURT Witryna #117 Dąb olejowany 132x43x138 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
8499,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Szafka RTV #224 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #225 Palisander piaskowany lakierowany 220x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3749,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #226 Palisander piaskowany lakierowany 260x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5099,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka RTV #227 Palisander piaskowany lakierowany 240x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4299,00 PLN





