FRANKFURT Witryna #114 Dąb olejowany 66x43x138 cm
| Szerokość | 66 cm |
|---|---|
| Głębokość | 43 cm |
| Wysokość | 138 cm |
| Waga | 61 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | FRANKFURT |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 450 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 450 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FRANKFURT
FRANKFURT Szafka RTV #109 Dąb olejowany 195x52x32 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5849,00 PLN
FRANKFURT Szafka RTV #108 Dąb olejowany 220x52x32 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5849,00 PLN
FRANKFURT Szafka / Półka #101 Dąb olejowany 33x33x124 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2599,00 PLN
FRANKFURT Szafka / Półka #102 Dąb olejowany 33x33x124 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3199,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Witryna #339 Akacja impregnowana 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4722,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Witryna #315 Akacja impregnowana 73x45x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3499,00
3148,00 PLN
-10%
Nowość
MALMO Witryna #213 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x110 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Nowość
MALMO Witryna #232 Palisander piaskowany lakierowany 85x45x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5449,00 PLN





