FREEFORM 2 Ławka #05 Akacja lakierowana + metal 160 cm
| Szerokość | 38 cm |
|---|---|
| Długość | 160 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Grubość blatu | 3,5 cm |
| Waga | 30 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny ciemny |
| Materiał | metal |
| Montaż | do montażu |
| Seria | FREEFORM 2 |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
| KURIER POCZTEX | 70 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FREEFORM
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
Stół Mango 100x200 cm Naturalny lakierowany / nogi mikado antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
Stół Mango 90x180 cm Naturalny lakierowany / nogi mikado antracyt mat FREEFORM 5
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3699,00 PLN
Nowość
Stół Mango 100x220 cm Naturalny lakierowany / nogi mikado antracyt mat FREEFORM 5
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4249,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #07 Dąb olejowany 100x31x32 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1849,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #08 Dąb olejowany 140x31x32 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00 PLN
Nowość
LOUNGE COLLECTION Ławka #09 Dąb olejowany 120x30x46 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00 PLN
Nowość
SPIRIT Ławka #310 Akacja impregnowana 120x45x40 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2049,00 PLN



