FACTORY Winiarka #154 Mango 13x10x90 cm
| Szerokość | 13 cm |
|---|---|
| Głębokość | 10 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Waga | 12 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | półsurowe |
| Kolor | naturalny |
| Montaż | złożone |
| Seria | FACTORY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
|---|---|
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FACTORY
Promocja
FACTORY Szafka RTV #133 Mango + metal 200x45x66 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
3449,00
3104,00 PLN
-10%
FACTORY Wieszak #153 Mango + metal 61x14x31 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
399,00 PLN
FACTORY Wieszak #152 Mango + metal 66x8x13 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
199,00 PLN
FACTORY Hoker #29 Mango + metal 35x35x60 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
499,00 PLN
Produkty podobne
LOS ANGELES Kredens Barek #04 Mango brąz olejowany / biały marmur 80x45x180cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00 PLN
TOULOUSE Barek #05 Mango brązowe lakierowane 98x51x190 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5549,00 PLN
LOS ANGELES Kredens Barek #104 Mango brąz olejowany / ciemny granit 80x45x180cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00 PLN
Promocja
BEAMS Barek #50 Dąb ciemnobrązowy 100x68x115 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
26249,00
20999,00 PLN
-20%

