Promocja
NATURE GREY Winiarka #94 Palisander bejcowany 60x40x104 cm
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 104 cm |
| Waga | 35 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | bejca |
| Kolor | odcienie zieleni, brązu i szarości |
| Montaż | złożone |
| Seria | NATURE GREY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii NATURE GREY
Próbka drewna NATURE GREY
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
NATURE GREY Szafka RTV #38 Palisander bejcowany 220x45x56 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4399,00 PLN
Nowość
NATURE GREY Szafka RTV #39 Palisander bejcowany 260x45x56 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4799,00 PLN
NATURE GREY Ława #11 Palisander bejcowany 70x135 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1949,00 PLN
Produkty podobne
TOULOUSE Barek #05 Mango brązowe lakierowane 98x51x190 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5549,00 PLN
LOS ANGELES Kredens Barek #04 Mango brąz olejowany / biały marmur 80x45x180cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00 PLN
LOS ANGELES Kredens Barek #104 Mango brąz olejowany / ciemny granit 80x45x180cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00 PLN
BEAMS Barek #50 Dąb ciemnobrązowy 100x68x115 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
26249,00 PLN



