SPIRIT Winiarka #80 Drewno z odzysku lakierowane 25x28x45 cm
| Szerokość | 25 cm |
|---|---|
| Głębokość | 28 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 5 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Montaż | złożone |
| Seria | SPIRIT |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
|---|---|
| KURIER DPD | 25 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 30 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii Drewno z Odzysku
Promocja
SPIRIT Witryna #140 Drewno z odzysku lakierowane 95x40x150 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
3699,00
3153,00 PLN
-15%
Promocja
SPIRIT Wieszak #83 Drewno z odzysku lakierowane 61x14x31 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
499,00
399,00 PLN
-20%
Nowość
SPIRIT Szafka RTV #43 Drewno z odzysku lakierowane 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3799,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka RTV #44 Drewno z odzysku lakierowane 220x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3599,00 PLN
Produkty podobne
TOULOUSE Barek #05 Mango brązowe lakierowane 98x51x190 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5549,00 PLN
LOS ANGELES Kredens Barek #04 Mango brąz olejowany / biały marmur 80x45x180cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00 PLN
LOS ANGELES Kredens Barek #104 Mango brąz olejowany / ciemny granit 80x45x180cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4249,00 PLN
BEAMS Barek #50 Dąb ciemnobrązowy 100x68x115 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
26249,00 PLN



