Promocja
DIAMOND Półka wisząca #125 Mango olejowane + metal 159x22x29 cm
| Szerokość | 159 cm |
|---|---|
| Głębokość | 22 cm |
| Wysokość | 29 cm |
| Waga | 14 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | szaro-brązowy / złoty |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | DIAMOND |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 150 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 150 PLN |
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
| KURIER POCZTEX | 70 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii DIAMOND
Nowość
Próbka drewna DIAMOND Ciemny popiel
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Nowość
Próbka drewna DIAMOND Brąz
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Promocja
DIAMOND Witryna #216 Mango olejowane + metal 63x40x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3549,00
3195,00 PLN
-10%
DIAMOND Witryna #217 Mango olejowane + metal 120x40x165 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
5049,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
VALENCIA Półka wisząca #106 Mango naturalny lakierowany 120x25x20 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1299,00
1234,00 PLN
-5%
Promocja
VALENCIA Półka wisząca #206 Mango ciemnoszary lakierowany 120x25x20 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1299,00
1234,00 PLN
-5%
Promocja
SPIRIT Półka #316 Akacja impregnowana 116x22x24 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
849,00
763,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Półka #317 Akacja impregnowana 85x22x24 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
399,00
381,00 PLN
-5%









