Nowość
LYON Półka / Regał wiszący #141 Akacja lakierowana + Stare drewno 90x40x120 cm
| Szerokość | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Waga | 36 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | do montażu |
| Seria | LYON |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 350 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 350 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii LYON
Nowość
LYON Szafka RTV #122 Akacja lakierowana + Stare drewno 225x40x63 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4499,00 PLN
Nowość
LYON Szafka RTV #121 Akacja lakierowana + Stare drewno 240x40x63 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4749,00 PLN
Nowość
LYON Szafa #170 Akacja lakierowana + Stare drewno 90x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
7149,00 PLN
Nowość
LYON Szafa #171 Akacja lakierowana + Stare drewno 60x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4249,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Półka wisząca #106 Mango naturalny lakierowany 120x25x20 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1299,00 PLN
Nowość
VALENCIA Półka wisząca #206 Mango ciemnoszary lakierowany 120x25x20 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1299,00 PLN
Nowość
SPIRIT Półka #316 Akacja impregnowana 116x22x24 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
849,00 PLN
Nowość
SPIRIT Półka #317 Akacja impregnowana 85x22x24 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
399,00 PLN










