Promocja
RAILWAY Półka #189 Mango woskowane + metal 140x38x25 cm
| Szerokość | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość | 25 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Waga | 15 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | wosk |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | RAILWAY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 150 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 150 PLN |
| KURIER POCZTEX | 25 PLN |
| KURIER DPD | 25 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 30 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii RAILWAY
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #171 Mango woskowane 160x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
7949,00 PLN
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #170 Mango woskowane 140x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
7399,00 PLN
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #173 Mango woskowane 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
8749,00 PLN
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #172 Mango woskowane 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
8499,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
VALENCIA Półka wisząca #106 Mango naturalny lakierowany 120x25x20 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1299,00 PLN
Nowość
VALENCIA Półka wisząca #206 Mango ciemnoszary lakierowany 120x25x20 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1299,00 PLN
Nowość
SPIRIT Półka #317 Akacja impregnowana 85x22x24 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
399,00 PLN
Nowość
SPIRIT Półka #316 Akacja impregnowana 116x22x24 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
849,00 PLN













