Promocja
OXFORD Szafka nocna #269 Akacja lakierowana 46x40x65 cm
| Szerokość | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 65 cm |
| Waga | 24 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | orzech |
| Montaż | złożone |
| Seria | OXFORD |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
| KURIER POCZTEX | 70 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii OXFORD
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1018 Akacja lakierowana 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5249,00
4722,00 PLN
-10%
Promocja
OXFORD Szafka RTV #1017 Akacja lakierowana 240x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4293,00 PLN
-10%
OXFORD Stolik #44 Akacja lakierowana 30x30x80 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
549,00 PLN
OXFORD Szafka RTV #341 Akacja lakierowana 220x50x55 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
3949,00 PLN
Produkty podobne
FABLE Szafka nocna #03 Drewno z odzysku lakierowane 50x42x70 cm Lewa
Czas wysyłki: 24 godziny
949,00 PLN
Promocja
PURE OAK Szafka #117 Dziki dąb olejowany 45x45x45 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1849,00
1669,00 PLN
-10%
Nowość
KASHMIR Szafka #105 Mango lakierowane 45x40x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1449,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka #229 Palisander piaskowany lakierowany 50x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
949,00 PLN




