TORONTO Szafka nocna #164 Palisander bejcowany 50x35x50 cm
| Szerokość | 50 cm |
|---|---|
| Długość | 35 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Waga | 16 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | bejca |
| Kolor | odcienie brązu |
| Montaż | złożone |
| Seria | TORONTO |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER POCZTEX | 25 PLN |
| KURIER DPD | 25 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 30 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii TORONTO
Nowość
TORONTO Regał / Półka wisząca #273 Palisander lakierowany 35x20x100 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
799,00 PLN
Nowość
TORONTO Szafka RTV #267 Palisander lakierowany 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
TORONTO Komoda #270 Palisander lakierowany 200x40x80 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
5299,00 PLN
Nowość
TORONTO Wieszak #272 Palisander lakierowany 115x23x35 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
649,00 PLN
Produkty podobne
FABLE Szafka nocna #03 Drewno z odzysku lakierowane 50x42x70 cm Lewa
Czas wysyłki: 24 godziny
949,00 PLN
Nowość
KASHMIR Szafka #105 Mango lakierowane 45x40x60 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1449,00 PLN
Nowość
MALMO Szafka #229 Palisander piaskowany lakierowany 50x40x48 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
949,00 PLN
Nowość
PURE OAK Szafka #117 Dziki dąb olejowany 45x45x45 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
1849,00 PLN





