FREEZY Szafka #43 Metal + drewno z odzysku 55x38x70 cm Prawostronna
| Szerokość | 55 cm |
|---|---|
| Głębokość | 38 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Waga | 21 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Materiał | metal |
| Seria | FREEZY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii FREEZY
Nowość
Próbka drewna FREEZY
Czas wysyłki: 24 godziny
49,00 PLN
Nowość
FREEZY Szafka RTV #44 Metal + drewno z odzysku 220x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3799,00 PLN
FREEZY Biurko #40 Drewno z odzysku 170x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3199,00 PLN
Nowość
FREEZY Szafka RTV #45 Metal + drewno z odzysku 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Szafka pod umywalkę #301 Akacja impregnowana 60x43x66 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1499,00
1349,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafka #300 Akacja impregnowana 55x34x73 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
849,00
763,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafka wisząca #302 Akacja impregnowana 44x21x72 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00
467,00 PLN
-15%
Promocja
SPIRIT Szafka wisząca #344 Akacja impregnowana 32x12x29 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00
467,00 PLN
-15%






