LINDAU Szafka wisząca #12 Dąb olejowany 46x38x132 cm
| Szerokość | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość | 38 cm |
| Wysokość | 132 cm |
| Waga | 41 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | LINDAU |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 300 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 350 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii LINDAU
Nowość
LINDAU Stół rozkładany #33 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x200-260 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5299,00 PLN
Nowość
LINDAU Stół rozkładany #32 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x180-240 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4749,00 PLN
LINDAU Witryna Kredens #117 Dąb olejowany + Czarne szkło 142x43x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
10349,00 PLN
Nowość
LINDAU Stół rozkładany #31 Dąb olejowany + Metal czarny mat 90x160-220 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4249,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Szafka pod umywalkę #301 Akacja impregnowana 60x43x66 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka #300 Akacja impregnowana 55x34x73 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
849,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka wisząca #302 Akacja impregnowana 44x21x72 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
549,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka wisząca #344 Akacja impregnowana 32x12x29 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
549,00 PLN










