Promocja
LINDAU Szafka wisząca #13 Dąb olejowany 46x38x132 cm
| Szerokość | 46 cm |
|---|---|
| Głębokość | 38 cm |
| Wysokość | 132 cm |
| Waga | 31 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Materiał | drewno + metal + szkło |
| Montaż | złożone |
| Seria | LINDAU |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii LINDAU
Promocja
LINDAU Stół rozkładany #33 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x200-260 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
5299,00
5034,00 PLN
-5%
Promocja
LINDAU Stół rozkładany #32 Dąb olejowany + Metal czarny mat 100x180-240 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4749,00
4531,00 PLN
-5%
Promocja
LINDAU Witryna Kredens #117 Dąb olejowany + Czarne szkło 142x43x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
10349,00
9818,00 PLN
-5%
Nowość
LINDAU Stół rozkładany #31 Dąb olejowany + Metal czarny mat 90x160-220 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
4249,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Szafka pod umywalkę #301 Akacja impregnowana 60x43x66 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1499,00
1349,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafka #300 Akacja impregnowana 55x34x73 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
849,00
763,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafka wisząca #302 Akacja impregnowana 44x21x72 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00
467,00 PLN
-15%
Promocja
SPIRIT Szafka wisząca #344 Akacja impregnowana 32x12x29 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00
467,00 PLN
-15%










