MARRAKESCH Szafka wisząca #120 Akacja lakierowana + metal 33x33x115 cm
| Szerokość | 33 cm |
|---|---|
| Głębokość | 33 cm |
| Wysokość | 115 cm |
| Waga | 28 kg |
| Drewno | akacja |
| Kolor | naturalny + czarny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | MARRAKESCH |
| Obciążenie | 10 kg |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MARRAKESCH
Nowość
MARRAKESCH Komoda #100 Akacja lakierowana + metal 115x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4599,00 PLN
Nowość
MARRAKESCH Szafka RTV #107 Akacja lakierowana + metal 260x40x55 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4599,00 PLN
Nowość
MARRAKESCH Witryna #110 Akacja lakierowana + metal 60x40x180 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3449,00 PLN
Nowość
Próbka drewna MARRAKESCH
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Szafka pod umywalkę #301 Akacja impregnowana 60x43x66 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1499,00
1349,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafka #300 Akacja impregnowana 55x34x73 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
849,00
763,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafka wisząca #302 Akacja impregnowana 44x21x72 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00
467,00 PLN
-15%
Promocja
SPIRIT Szafka wisząca #344 Akacja impregnowana 32x12x29 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00
467,00 PLN
-15%












