MONTREUX Szafka wisząca #60 Dąb olejowany 44x35x130 cm
| Szerokość | 44 cm |
|---|---|
| Głębokość | 35 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Waga | 31 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | MONTREUX |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii MONTREUX
MONTREUX Witryna #156 Dąb olejowany 155x43x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
10349,00 PLN
MONTREUX Regał z lustrem #61 Dąb olejowany 44x37x190 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2099,00 PLN
MONTREUX Witryna #318 Dąb olejowany 110x42x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
9249,00 PLN
MONTREUX Lustro wiszące #55 Dąb olejowany 70x15x63 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
899,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Szafka wisząca #344 Akacja impregnowana 32x12x29 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka wisząca #302 Akacja impregnowana 44x21x72 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka #300 Akacja impregnowana 55x34x73 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
849,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka pod umywalkę #301 Akacja impregnowana 60x43x66 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1499,00 PLN








