RAILWAY Szafka na kołach #4002 Mango brąz lakierowany 50x60x50 cm
| Szerokość | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość | 50 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Waga | 19 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | brąz |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | RAILWAY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii RAILWAY
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #171 Mango woskowane 160x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
7949,00 PLN
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #170 Mango woskowane 140x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
7399,00 PLN
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #173 Mango woskowane 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
8749,00 PLN
Nowość
RAILWAY Łóżko z szufladami #172 Mango woskowane 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
8499,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Szafka pod umywalkę #301 Akacja impregnowana 60x43x66 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka #300 Akacja impregnowana 55x34x73 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
849,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka wisząca #344 Akacja impregnowana 32x12x29 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
549,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka wisząca #302 Akacja impregnowana 44x21x72 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
549,00 PLN









