RAILWAY Szafka pod umywalkę #182 Mango woskowane + metal 70x40x60cm
| Szerokość | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Waga | 29 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | wosk |
| Kolor | naturalny |
| Montaż | złożone |
| Seria | RAILWAY |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii RAILWAY
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #171 Mango woskowane 160x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7949,00
7155,00 PLN
-10%
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #170 Mango woskowane 140x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
7399,00
6678,00 PLN
-10%
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #172 Mango woskowane 180x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
8499,00
7632,00 PLN
-10%
Promocja
RAILWAY Łóżko z szufladami #173 Mango woskowane 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
8749,00
7870,00 PLN
-10%
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Szafka pod umywalkę #301 Akacja impregnowana 60x43x66 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1499,00
1349,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafka #300 Akacja impregnowana 55x34x73 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
849,00
763,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafka wisząca #302 Akacja impregnowana 44x21x72 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00
467,00 PLN
-15%
Promocja
SPIRIT Szafka wisząca #344 Akacja impregnowana 32x12x29 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
549,00
467,00 PLN
-15%












