TORONTO Szafka pod umywalkę #319 Palisander lakierowany 40x40x60 cm
| Szerokość | 40 cm |
|---|---|
| Długość | 40 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Waga | 21 kg |
| Drewno | palisander/ sheesham |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | ciemny orzech włoski |
| Montaż | złożone |
| Seria | TORONTO |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 200 PLN |
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
| KURIER POCZTEX | 70 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii TORONTO
Nowość
TORONTO Regał / Półka wisząca #273 Palisander lakierowany 35x20x100 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
799,00 PLN
Nowość
TORONTO Komoda #270 Palisander lakierowany 200x40x80 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
5299,00 PLN
Nowość
TORONTO Szafka RTV #267 Palisander lakierowany 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
TORONTO Wieszak #272 Palisander lakierowany 115x23x35 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
649,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
SPIRIT Szafka pod umywalkę #301 Akacja impregnowana 60x43x66 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka #300 Akacja impregnowana 55x34x73 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
849,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka wisząca #302 Akacja impregnowana 44x21x72 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
549,00 PLN
Nowość
SPIRIT Szafka wisząca #344 Akacja impregnowana 32x12x29 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
549,00 PLN









