Promocja
KITZBUHEL Wieszak wiszący #134 Dąb naturalny olejowany 64x30x160 cm
| Szerokość | 64 cm |
|---|---|
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Waga | 29 kg |
| Drewno | dąb |
| Wykończenie | olej |
| Materiał | drewno |
| Montaż | częściowo zmontowane |
| Seria | KITZBUHEL |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 250 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 300 PLN |
| KURIER DPD | 50 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 60 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii KITZBUHEL
Promocja
KITZBUHEL Półka #180 Dąb naturalny olejowany 150x20x20 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00
1439,00 PLN
-10%
Nowość
KITZBUHEL Szafa / Garderoba #182 Dąb naturalny olejowany + Czarny lakier 241x60x219 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
28599,00 PLN
Nowość
KITZBUHEL Szafa / Garderoba #181 Dąb naturalny olejowany + Czarny lakier 241x60x219 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
24399,00 PLN
Nowość
KITZBUHEL Szafa / Garderoba #178 Dąb naturalny olejowany + Czarny lakier 241x60x219 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
21199,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Wieszak #83 Drewno z odzysku lakierowane 61x14x31 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
499,00
399,00 PLN
-20%
Promocja
SPIRIT Wieszak #311 Akacja impregnowana 59x30x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1049,00
944,00 PLN
-10%
Promocja
TORONTO Wieszak #272 Palisander lakierowany 115x23x35 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
649,00
584,00 PLN
-10%
Promocja
TORONTO Wieszak #172 Palisander bejcowany 115x23x35 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
649,00
584,00 PLN
-10%









