Promocja
RAILWAY LUX Wieszak / Półka wisząca #150 Mango lakierowane + Metal 115x30x45 cm
| Szerokość | 115 cm |
|---|---|
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 45 cm |
| Waga | 27 kg |
| Drewno | mango |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | drewno + metal |
| Montaż | złożone |
| Seria | RAILWAY LUX |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 200 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 250 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii RAILWAY LUX
Nowość
RAILWAY LUX Łóżko z szufladami #110 Mango lakierowane + Metal 200x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
8999,00 PLN
Nowość
RAILWAY LUX Łóżko z szufladami #107 Mango lakierowane + Metal 140x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
7699,00 PLN
Nowość
RAILWAY LUX Łóżko z szufladami #108 Mango lakierowane + Metal 160x200 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
8199,00 PLN
Nowość
RAILWAY LUX Łóżko z szufladami #109 Mango lakierowane + Metal 180x200 cm
Dostępny NA ZAMÓWIENIE
8749,00 PLN
Produkty podobne
Promocja
SPIRIT Wieszak #83 Drewno z odzysku lakierowane 61x14x31 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
499,00
399,00 PLN
-20%
Nowość
SPIRIT Wieszak #311 Akacja impregnowana 59x30x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
1049,00 PLN
Nowość
TORONTO Wieszak #172 Palisander bejcowany 115x23x35 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
649,00 PLN
Nowość
TORONTO Wieszak #272 Palisander lakierowany 115x23x35 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
649,00 PLN









