Promocja
SPIRIT Wieszak #82 Metal + drewno z odzysku lakierowane 66x8x13 cm
| Szerokość | 66 cm |
|---|---|
| Głębokość | 8 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Waga | 9 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Materiał | żelazo |
| Montaż | złożone |
| Seria | SPIRIT |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
|---|---|
| KURIER DPD | 25 PLN |
| KURIER DPD Pobranie | 30 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii Drewno z Odzysku
Promocja
SPIRIT Witryna #140 Drewno z odzysku lakierowane 95x40x150 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
3699,00
3339,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafka RTV #44 Drewno z odzysku lakierowane 220x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3599,00
3243,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Szafka RTV #43 Drewno z odzysku lakierowane 240x40x50 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3799,00
3434,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Witryna #139 Drewno z odzysku lakierowane 160x40x140 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4499,00
4054,00 PLN
-10%
Produkty podobne
Promocja
TORONTO Wieszak #172 Palisander bejcowany 115x23x35 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
649,00
584,00 PLN
-10%
Promocja
KITZBUHEL Wieszak wiszący #134 Dąb naturalny olejowany 64x30x160 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00
3720,00 PLN
-10%
Promocja
TORONTO Wieszak #272 Palisander lakierowany 115x23x35 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
649,00
584,00 PLN
-10%
Promocja
SPIRIT Wieszak #311 Akacja impregnowana 59x30x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1049,00
944,00 PLN
-10%





