IRON LABEL Stół #128 Akacja lakierowana + metal 240x100 cm
| Szerokość | 100 cm |
|---|---|
| Długość | 240 cm |
| Wysokość | 76 cm |
| Waga | 82 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | naturalny |
| Materiał | metal |
| Montaż | do montażu |
| Nogi | W kształcie X, kolor antracyt matowy |
| Seria | IRON LABEL |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 500 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 500 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 340 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 400 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii IRON LABEL
Nowość
IRON LABEL Krzesło #713 Skóra naturalna + metal 61x65x89 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00 PLN
Nowość
IRON LABEL Hoker #614 Skóra naturalna + Metal 50x59x106 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1849,00 PLN
Nowość
IRON LABEL Krzesło #21 Skóra + metal 52x61x92 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1599,00 PLN
Nowość
IRON LABEL Krzesło #19 Skóra + metal 62x62x84 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1299,00 PLN
Produkty podobne
Stół Palisander 100x260 cm Naturalny piaskowany / nogi w kształcie litery X antracyt mat FREEFORM 5
Czas wysyłki: 24 godziny
4499,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #323 Akacja impregnowana 60x60cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
749,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #325 Akacja impregnowana 120x60 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2399,00 PLN
Nowość
SPIRIT Stół #324 Akacja impregnowana 80x80 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
1949,00 PLN






