AMSTERDAM Komoda #106 Akacja beż lakierowany 53x45x142 cm
| Szerokość | 53 cm |
|---|---|
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 142 cm |
| Waga | 50 kg |
| Drewno | akacja |
| Wykończenie | lakier |
| Kolor | beżowy |
| Materiał | drewno |
| Montaż | złożone |
| Seria | AMSTERDAM |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 400 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 400 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii AMSTERDAM
AMSTERDAM Witryna #120 Akacja beż lakierowany 55x45x204 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3699,00 PLN
Promocja
AMSTERDAM Witryna #108 Akacja beż lakierowany 90x45x204 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5299,00
4505,00 PLN
-15%
AMSTERDAM Szafka RTV #127 Akacja beż lakierowany 250x48x55 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
5049,00 PLN
Promocja
AMSTERDAM Szafka RTV #104 Akacja beż lakierowany 240x48x39 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3949,00
3357,00 PLN
-15%
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4449,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-21 dni
4999,00 PLN









