Nowość
AVIGNON Komoda #111 Drewno z odzysku lakierowane 180x40x81 cm
| Szerokość | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość | 40 cm |
| Wysokość | 81 cm |
| Grubość blatu | 1,7 cm |
| Waga | 93 kg |
| Drewno | z odzysku/ z recyklingu |
| Wykończenie | lakier |
| Materiał | drewno + metal + szkło |
| Montaż | nogi do montażu |
| Seria | AVIGNON |
Dostępne sposoby wysyłki:
| ODBIÓR OSOBISTY Bochnia ul. Wodociągowa 1 | 0 PLN |
|---|---|
| ODBIÓR OSOBISTY Kraków ul. Składowa 2 | 0 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia | 650 PLN |
| ZADBANO dostawa z usługą wniesienia (pobranie) | 650 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS | 120 PLN |
| KURIER ROHLIG SUUS Pobranie | 180 PLN |
Opinie
Inne produkty z serii AVIGNON
Nowość
AVIGNON Regał #125 Drewno z odzysku lakierowane 70x40x186 cm
Czas wysyłki: 24 godziny
3599,00 PLN
Nowość
Próbka drewna AVIGNON 20x20x1 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
49,00 PLN
Nowość
AVIGNON Szafka RTV #140 Drewno z odzysku lakierowane 200x40x56 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
2799,00 PLN
Nowość
AVIGNON Witryna #120 Drewno z odzysku lakierowane 110x40x156 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3849,00 PLN
Produkty podobne
Nowość
MALMO Komoda #210 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4149,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #209 Palisander piaskowany lakierowany 90x40x145 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
3049,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #230 Palisander piaskowany lakierowany 200x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4999,00 PLN
Nowość
MALMO Komoda #231 Palisander piaskowany lakierowany 180x40x65 cm
Czas wysyłki: 7-14 dni
4449,00 PLN












